| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Rustic Green |
| Item Height | 28.86 in |
| Item Length | 29 in |
| Item Width | 17.91 in |
| Style | Transitional |
| Type | * |
Check the listing for details. Compact Solid Wood Bar Stool Space Saving Kitchen Furniture Easy Assembly New. Color: Rustic Green, Condition: New. Listed at 46.52 USD. Self Cleaning Litter Box Automatic Cat Litter Box No Electricity Required New. 10 Tier Clear Over the Door Shoe Organizer Storage Deep Pockets Large Hanging. Aqua 2-Setting Rainshower Body Spray Head Water Efficient Modern Design New.