| Brand | VICTONER |
|---|---|
| Compatible Brand | For Hewlett Packard |
| Type | Compatible |
| Print Technology | Laser |
| Unit Type | Unit |
| Color | Black |
| Model | For HP 85A |
| Compatible Model | for HP 85A |
| MPN | CE285A |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Compatible For HP 85A Toner Cartridge - Black (CE285A). Color: Black, Condition: New. Listed at 13.98 USD. 85A CE285A. Compatible Printer. Therefore, all products are subject to the goods actually received. High Quality- New - Easy To Use. LaserJet Pro M1212NF. This is the compatibility product, not the original (NOT OEM ).