| Number of Items in Set | 2 |
|---|---|
| Compatible Brand | Broan |
| Installation | Over-the-Range (OTR) |
| Manufacturer Color | Silver |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silver |
| Compatible Model | R610038 |
| MPN | AFF140-W2 |
| Material | Aluminum Mesh |
| Set Includes | Filter |
| Item Depth | 3/32" |
| Suitable For | Range Hood |
| Brand | Air Filter Factory |
| Type | Filter |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 11" |
| Model | R610038 |
| Features | Aluminum Mesh Grease L-Shaped Wing Filter |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Unit Quantity | 2 |
| Item Width | 11-5/8" |
Check the listing for details. Compatible With Broan R610038 Aluminum Grease L-Shaped Wing Hood Filters 2 Pack. Color: Silver, Condition: New. Listed at 18.97 USD. Compatible With Broan R610038. Rush orders available. 11" X 11-5/8" X 3/32".