| Unit Quantity | 1 |
|---|---|
| Note | Not ship to Canarias |
| Brand | Unbranded |
| Type | Storage Holders & Racks |
| Number of Monitors | no |
| Color | wood color |
| Features | Has Three Drawers And a Large Compartment |
| No. of Tiers | Double |
| Material | Bamboo |
| Size | 69*23*17cm / 27.17*9.06*6.69inch |
| Load Bearing | 50kg |
| Weight | 3.8kg |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Computer Monitor Heightened Shelf Desk Storage Bracket Keyboard Base Rack. Color: wood color, Condition: New, Made in China. Listed at 31.92 USD.