| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Vanity Stool/Bench |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 18 in |
| Color | Grey |
| Frame Material | Wood |
| Style | Contemporary |
| Item Length | 48 in |
| Item Width | 18 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
Check the listing for details. Contemporary Velvet Upholstered Bench W/ Nailhead Trim & Crystal Button Tufting. Color: Grey, Condition: New. Listed at 154.75 USD. Nailhead trim along the egde of the bench, solid curved solid wood lege in champagne finish. Non-Stick Carbon Steel Bread Loaf Pans Set of 4 Baking Molds Kitchen Essential. Reversible Floral Comforter Set King Soft Down Alternative Cozy Bedding Gift New.