| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Convenience Concepts |
| Model | 303099GY |
| MPN | 303099GY |
| Color | Gray |
| Type | Console Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 32" |
| Item Width | 12" |
| Item Length | 40" |
| Category | Console Tables |
| UPC | 095285427796 |
Check the listing for details. Convenience Concepts Contemporary Ring Console Table in Gray Wood Finish. Color: Gray, Condition: New. Listed at 124.99 USD. With ample shelves; this two tier unit will satisfy your display and storage needs. Part of the Ring Collection by Convenience Concepts. Simple assembly worth every step! Product Color: Gray. (L) 40 in.