| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Convenience Concepts |
| Model | 161861SND |
| MPN | 161861SND |
| Color | Brown |
| Type | Accent Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 10" |
| Item Length | 16" |
| Category | Accent Tables |
Check the listing for details. Convenience Concepts Sandstone Tucson C End Table in Brown Wood Finish. Color: Brown, Condition: New. Listed at 64.25 USD. Give your space a makeover with the Tucson C End Table in Brown Wood Finish. This unique end table is just as functional as it is durable. The C shape allows you to use it as a standard end or chairside table; then slide it under the couch to accommodate anything from snacks and refreshments to a laptop without the hassle! Crafted with a powder coated metal frame the Tucson C End table will provide the durability and stability you need. This contemporary take on a traditional piece is available in multiple finishes so it will easily complement any new or existing decor. Look for other items from the Tucson Collection by Convenience Concepts sold separately.Features : Tucson CollectionContemporary StylingC ShapePowder Coated Metal Frame(L) 15.75" x (W) 10" x (H) 24.25"Available in Multiple FinishesSpecifications : Product Dimensions : (L) 15.75" x (W) 10" x (H) 24.25"Product Color : Brown