| Color | Light Blue |
|---|---|
| Item Length | 76.77 in |
| Seats | 3 Seat |
| Brand | Unbranded |
| Main Color | Light Blue |
| Type | Futon Couch |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 23.62 in |
| Filler | Memory Foam |
| Item Width | 37.40 in |
| Item Code | W3723P344016 |
| Main Material | Chenille |
| Upholstery Fabric | Chenille |
Check the listing for details. Convertible Floor Sofa Bed, 3 Seat Folding Futon w/ Pillow, Chenille, Light-Blue. Color: Light Blue, Condition: New. Listed at 354.98 USD. •【High-quality Chenille Fabric 】The texture are very comfortable, while also retaining the high breathability and softness of the cloth, when you touch it, you can feel it is different to the normal cloth fabric, it is fashion and colorfast characteristics, easy to clean will be your favor.