| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Cream |
| Type | Convertible Sleeper Sofa |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 26.00" |
| Color | Cream |
| Item Length | 74.80" |
| Item Width | 41.30" |
| Item Code | W2339P352028 |
| Main Material | Fabric |
| Upholstery Fabric | Fabric |
Check the listing for details. Convertible Sleeper Sofa Bed w/ Foam & Blanket for Living Room, Gray. Color: Cream, Condition: New. Listed at 361.89 USD. Simply unbox, unfold, and let it expand—no assembly required! Convertible 2-in-1 Functionality: Transform your living space in seconds! Unfolding the backrest to convert this foam couch into a bed.