| Pattern | Unicorn, Stars, Multicolor |
|---|---|
| Color | Pink, Yellow, Blue, Multicolor |
| Material | Foam, Polyester |
| Item Length | 30 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Armchair |
| Seating Capacity | 1 |
| Department | Kids, Girls, Boys |
| Care Instructions | Avoid Harsh Chemicals |
| Item Height | 20 in |
| Theme | Unicorns, Animals, Cartoons |
| Features | Convertible |
| Item Width | 30 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
Check the listing for details. Convertible Unicorn Plush Armchair Multicolor Stars Kids. Color: Pink, Yellow, Blue, Multicolor, Condition: Open box. Listed at 20.00 USD.