| Brand | Cor |
|---|---|
| Type | Armchair |
| Seating Capacity | 1 |
| Color | Multicolor |
| Item Height | More Than 35 in |
| Material | Leather |
| Item Length | 35 in |
| Item Width | 34 in |
Check the listing for details. COR Cordia Lounge Armchair With Feet Stand. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 6000.00 USD. COR Cordia Lounge Armchair With Feet Stand