| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery capacity | 3000mAh |
| Product size | 85*12.5*1cm |
| Type | Neck vibrating red light heating band |
| Material | Crystal velvet |
| Output voltage | 3.7V |
| Using time | 2h |
| Power | 7.4W |
| Charging time | 3h |
Check the listing for details. Cordless 660-850nm Red Light Therapy Heat Vibration Neck Wrap Pad Massage 36LED. Color: Black, Condition: New. Listed at 22.99 USD. This neck massager features 36 professional 660-850nm infrared LEDs, combined with heat therapy and vibration massage, effectively promoting blood circulation to relieve neck fatigue and muscle soreness.