| ✨Shipping Notice | Shipment from local warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Hand Massager |
| Color | Rose Red |
| 😊Please Note | Delivery within 1 working day |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Body Area | Hand |
| Massage Functions | Air Compression, Heating Mode |
| Material | ABS |
| Power Source | 4* 1.5V AA Batteries(Not Included), or Adapter Charging |
| Adapter Input | AC 100-240V 50/60Hz |
| Adapter Output | 5V 1A |
| Power | 6 W |
| Product Size | 22*9*26.5cm/8.66*3.54*10.43in |
| Item Length | 8.66 in |
| Item Width | 3.54 in |
| Item Height | 10.43 in |
| Item Weight | 1.43kg/3.15lbs |
| Features | Cordless, Heated |
| Unit Quantity | 1 |
| Model | / |
Check the listing for details. Cordless Hand Massager with Heat and Compression Hand Muscle Stimulator US. Color: Rose Red, Condition: New. Listed at 52.99 USD. Application It can be used to massage the hands in homes, offices, and more. Specification Material: ABS Color: Rose Red Style: Modern Power Source: 4* 1.5V AA Batteries(Not Included), or Adapter Charging Adapter Input: AC 100-240V 50/60Hz Adapter Output: 5V 1A Power: 6W Product Size: 22*9*26.5cm/8.66*3.54*10.43in Package Size: 30*24.5*10cm/11.81*9.65*3.94in Gross Weight: 1.5kg/3.31lbs Net Weight: 1.43kg/3.15lbs Package Included 1* Hand Massager 1* Adapter.