| Main Purpose | Immobilization, Stabilization |
|---|---|
| Size | S |
| Color | Black |
| Material | Neoprene |
| MPN | 86-1303-000 |
| Item Length | 13 in |
| Brand | Coolflex/CoolTex |
| Side | Left or Right |
| Type | Brace |
| Item Height | 13 in |
| Model | Corflex Cooltex |
| Body Area | Knee |
| Features | Adjustable |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 13 in |
| UPC | 630745053131 |
Check the listing for details. Corflex Cooltex 13" Anterior Closure Knee Wrap OP Pop w\Hinge. SMALL. NEW!. Color: Black, Condition: New. Listed at 29.00 USD.