| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Color | Black |
| MPN | Does not apply |
| Material | Leather |
| Item Length | Less Than 30 in |
| Model Number | None |
| Brand | Costway |
| Department | Kids |
| Type | Sofa |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Seat Depth | 30 in |
| Assembly Required | No |
| Item Height | Less Than 20 in |
| Room | Lounge |
| Item Weight | 24 lbs |
| Item Width | Less Than 30 in |
Check the listing for details. Costway Kids Sofa Armrest Chair Couch Lounge in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 165.00 USD. Costway Kids Sofa Armrest Chair Couch Lounge in Black. Condition is "New". Shipped with USPS Priority Mail.