| Diameter x Length | M1 x 10mm |
|---|---|
| QTY(Pcs) | 1 |
| Brand | Unbranded |
| Material | 304 Stainless Steel |
| System of Measurement | Metric |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Diameter | 1mm/1.5mm/2mm/2.5mm/3mm/4mm |
| Item Length | 10mm-80mm |
| Grade | A2 |
| Type | Split / Cotter Pins |
| Size | 1mm/1.5mm/2mm/2.5mm/3mm/4mm |
| Model | Split / Cotter Pins |
Check the listing for details. Cotter Pins Split Pins A2 Stainless Steel 1mm 1.5mm 2mm 2.5mm 3mm 4mm Split-Pins. Condition: New. Listed at 1.00 USD. Material: 304 Stainless Steel. Looking forward to your sweet order!!!.