| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Format | Cover |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Length | 3.5" |
| Bubble Size | 5/16" (Medium) |
| Width | 3.5" |
| Features | Adhesive, Anti-Static |
| Color | Black |
| Model | ModelX123 |
| MPN | MPN12345 |
Check the listing for details. Cotton Candy Machine Cover 20.5in Bubble Style Clear Resin Top. Color: Black, Width: 3.5", Condition: New. Listed at 102.99 USD. On one hand, it can keep out dirty objects and stop children from being injured by reaching into the cotton candy machine. On the other hand, it can also avoid the inside cotton candy from flying out of the machine due to sugar overload.