| Color | Grey-3pcs |
|---|---|
| Arm Style | Track |
| Assembly Required | No |
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 2 in |
| Item Length | 20 in |
| Item Weight | 2.84 lb |
| Item Width | 20 in |
| Seat Depth | 20 in |
| Seat Height | 2 in |
| Type | * |
| Unit Type | Unit |
| Upholstery Fabric | * |
Check the listing for details. Couch Support Cushion Sagging Sofa Quick Restore Firm High-Density Foam New. Color: Grey-3pcs, Condition: New. Listed at 33.35 USD. Durable Eco-Friendly Brazilian Camping Hammock Portable Indoor Outdoor Use. Spice Rack Organizer Acrylic Wood Step Shelf Tiered Storage Kitchen Cabinet New. 【Quick and Easy Installation】 Simply put our couch support under your cushions for an effortless fix.