| Item Height | 24 in |
|---|---|
| Item Width | 17 in |
| Type | Bench |
| Color | Brown |
| MPN | P1168 |
| Brand | ff-sale |
| Style | Contemporary |
| Frame Material | Rubberwood |
| Item Length | 38 in |
Check the listing for details. Counter Height Dining Bench in Deep Brown Finish Leatherette Upholstered Seat. Color: Brown, Condition: New. Listed at 159.00 USD. Features dark brown leatherette upholstered seat with tufted design. Material: Rubber Wood, Leatherette. Counter Height Dining Bench in Deep Brown Finish. Order include One (1) Bench.