| Number of Items in Set | Four-Piece |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Color | AD374 |
| Material | Velvet |
| Item Length | 75 in |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cushion Set |
| Item Height | 6 in |
| Style | Modern |
| Features | Zipper, Zipper Closure, Removable Cover |
| Item Width | 39 in |
| Item Weight | 5 lb |
Check the listing for details. COVER ONLY Model V2 Twin Velvet Same Pipe Indoor Daybed Mattress Cushion AD374. Color: AD374, Condition: New. Listed at 170.50 USD. 100% Polyester Velvet Fabric. 1 x Twin Fitted Sheet Cover Only 2 x Bolster Pillow Cover Only 2 x Back Pillow Cover Only Edge Trim COVER ONLY - NO INSERT. Fully Encase Cover with Hidden Zipper.