| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Color | AD369 |
| Compatible Model | Universal |
| Material | Velvet |
| Item Length | 27 in |
| Suitable For | Cushion |
| Brand | Unbranded |
| Type | Slipcover |
| Item Height | 8 in |
| Model | Daybed Slipcover |
| Style | Modern |
| Room | Patio, Living Room |
| Item Weight | 4 lb |
| Item Width | 8 in |
| Product Line | Daybed Slipcover |
| Upholstery Fabric | Velvet |
Check the listing for details. COVER ONLY Model V6 Twin Velvet Same Pipe Indoor Daybed Bolster Pillow - AD369. Color: AD369, Condition: New. Listed at 75.50 USD. 2 x Bolster Pillow Cover Only 1 x Bolster Pillow Cover Only 100% Polyester Velvet Fabric. Edge Trim Fully Encase Cover with Hidden Zipper. Cleaning Tip: Professional Cleaning Only.