| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Cushion Set |
| Color | AD109 |
| Style | Modern |
| Material | Polyester |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Shape | Rectangle |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 75 in |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Item Height | 6 in |
| Item Width | 54 in |
| Item Weight | 5 lb |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 2 Daybed Mattress Bolster Pillow Covers Piped Trim Full-AD109. Color: AD109, Condition: New. Listed at 178.50 USD. 2 x Bolster Pillow Cover Only MATTRESS AND INSERTS NOT INCLUDED . 2 x Back Pillow Cover Only 230 Gram Polyester Upholstery. 1 x Full Fitted Sheet Cover Only Edge Trim Water Repellent NOT WATER PROOF .