| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Color | AD103 |
| Style | Modern |
| Material | Polyester |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Suitable For | Daybed, Pillow, Bolster |
| Shape | Rectangle |
| Item Length | 42 in |
| Item Height | 8 in |
| Item Width | 8 in |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| Outdoor Style 2 Full Knife Edge Bolster Back Pillow Slipcover AD103. Color: AD103, Condition: New. Listed at 85.99 USD. Style2 Full Knife Edge Bolster & Back Pillow Cushion SLIP COVER ONLY AD103. Color: AD103. Style-2 Full Size Knife Edge Bolster & Back Pillow Cover Set. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 42" x 8". 2 x Back Pillow Cover Only: 36.5" x 20" x 5".