| Style | Modern |
|---|---|
| Item Height | 6 in |
| Item Width | 39 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Cushion Set |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD104 |
| Item Length | 75 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Bolster, Daybed, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| Style 2 Twin Knife Edge Daybed Mattress Bolster Pillow Covers AD104. Color: AD104, Condition: New. Listed at 170.99 USD. Color: AD104. Style-2 Twin Size 5 PC Knife Edge Mattress Bolster Back Cover Only. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 27 " x 8". MATTRESS AND INSERTS NOT INCLUDED . 2 x Back Pillow Cover Only: 36.5 " x 20" x 5".