| Item Height | 8 in |
|---|---|
| Item Width | 8 in |
| Material | Polyester |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD106 |
| Item Length | 48 in |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Daybed, Pillow, Bolster |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| Outdoor Style2 Queen Piped Trim Bolster Back Pillow Slipcover AD106. Color: AD106, Condition: New. Listed at 65.00 USD. Color: AD106. Style-2 Queen Size Pipe Trim Bolster & Back Pillow Cover Set. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 48" x 8". 2 x Back Pillow Cover Only: 39" x 20" x 5". Fabric: 230 Gram Polyester Upholstery. Cleaning: Soap clean and rinse off with water hose.