| Style | Modern |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Cushion Set |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD102 |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Shape | Rectangle |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Item Width | 39 in |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| Style 3 Twin Knife Edge Daybed Mattress Bolster Pillow Covers AD102. Color: AD102, Condition: New. Listed at 170.99 USD. Color: AD102. Style-3 Twin Size 6 PC Knife Edge Mattress Bolster Back Cover Only. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 27 " x 8". Mattress and Insert Not Included . 3 x Back Pillow Cover Only: 24.5 " x 20" x 5".