| Item Height | 8 in |
|---|---|
| Item Width | 8 in |
| Material | Polyester |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD109 |
| Item Length | 48 in |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Daybed, Pillow, Bolster |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
Check the listing for details. |COVER ONLY| STYLE 3 Queen Bolster Pillow Daybed Porch Swing Pipe Trim AD108. Color: AD109, Condition: New. Listed at 65.00 USD. 230 Gram Polyester Upholstery Fabric. IN THE COLLECTION, WE ALSO HAVE VARIOUS PATIO CUSHIONS AND COVERS.