| Item Height | 6 in |
|---|---|
| Item Width | 28 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | solid |
| Type | Cushion Set |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD101 |
| Item Length | 52 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Daybed, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
| UPC | NA |
Check the listing for details. |COVER ONLY| Style4 Crib Contrast Trim Daybed Mattress Bolster Back Covers AD101. Color: AD101, Condition: New. Listed at 138.99 USD. Color: AD101. Style-4 Crib Size 5 PC Contrast Pipe Trim Mattress Bolster Back Cover Only. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 26" x 8". 1 x Crib Fitted Sheet Cover Only: 52"x 28" x 6". Mattress and Insert Not Included .