| Style | Modern |
|---|---|
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Water Resistant, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD102 |
| MPN | NA |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Shape | Rectangle |
| Item Length | 58 in |
| Item Height | 8 in |
| Item Width | 8 in |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 4 Outdoor Bolster Pillow Cushion Knife Edge Queen AD102. Color: AD102, Condition: New. Listed at 65.00 USD. Style4 AD102 Queen Knife Edge Bolster & Back Pillow Cushion SLIP COVER ONLY. Style4 AD102 Queen Knife Edge Bolster & Back Pillow Cushion Outdoor SLIP COVER ONLY. 2 x Bolster Pillow Cover Only 2 x Back Pillow Cover Only.