| Item Height | 6 in |
|---|---|
| Item Width | 39 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Water Resistant, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD103 |
| MPN | NA |
| Item Length | 75 in |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Bolster/Daybed |
| Shape | Rectangle |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 5 Daybed Mattress Bolster Contrast Pipe Trim Twin Size-AD103. Color: AD103, Condition: New. Listed at 115.50 USD. Piped Edge (Contrast Color). Edge Trim Soap clean and rinse off with water hose. Water Repellent Not Water Proof . THIS COLOR LOOK PEACHY WHEN IT IS FOLDED OVER ITSELF. COVER ONLY - NO INSERT.