| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Item Width | 39 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Color | AD109 |
| Type | Cushion Set |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 5 Daybed Mattress Bolster Pillow Covers Knife Edge Twin-AD109. Color: AD109, Condition: New. Listed at 155.50 USD. Knife Edge. COVER ONLY - NO INSERT. Edge Trim Water Repellent Not Water Proof . Soap clean and rinse off with water hose.