| Item Height | 6 in |
|---|---|
| Item Width | 28 in |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid |
| Type | Bolster |
| Features | Removable Cover, Water Resistant, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD108 |
| MPN | NA |
| Item Length | 52 in |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | Bolster, Daybed |
| Shape | Rectangle |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 5 Daybed Mattress Bolster Pillow Pipe Trim Crib Size-AD108. Color: AD108, Condition: New. Listed at 102.50 USD. COVER ONLY - NO INSERT. Edge Trim Soap clean and rinse off with water hose. Water Repellent Not Water Proof . Piped Edge.