| Number of Items in Set | Four-Piece |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Bolster |
| Item Height | 6 in |
| Color | AD003 |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Item Length | 75 in |
| Item Width | 54 in |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Material | Polyester |
| Style | Modern |
| Item Weight | 5 lb |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style 6 Daybed Mattress Bolster Pillow Covers Contrast Full-AD003. Color: AD003, Condition: New. Listed at 169.50 USD. Piped Trim (Contrast Color). COVER ONLY - NO INSERT. Edge Trim Water Repellent Not Water Proof . Soap clean and rinse off with water hose.