| Number of Items in Set | Three-Piece |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Color | AD102 |
| Material | Polyester |
| Item Length | 80 in |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| California Prop 65 Warning | WARNING: This products contains chemicals known to the State of California to cause cancer, and birth defects or other reproductive harm.ADVERTENCIA: Este producto coniene productos quimcos reconocidos por el estado de California que provocan cáncer, defectos de nacimiento u otros danos reproductivosaFor more information: https://www.p65warnings.ca.gov/ |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cushion Set |
| Item Height | 6 in |
| Style | Modern |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Item Width | 60 in |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style2 Daybed Mattress Bolster Pillow Covers Piped Trim Queen-AD102. Color: AD102, Condition: New. Listed at 98.00 USD. 2 x Bolster Pillow Cover Only Mattress and Insert Not Included . 2 x Back Pillow Cover Only 1 x Queen Fitted Sheet Cover Only 230 GramPolyester Upholstery. Edge Trim Water Repellent NOT WATER PROOF .