| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Item Width | 20 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 28 in |
| Item Height | 5 in |
| Number of Items in Set | Four-Piece |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Color | AD005 |
| Type | Bolster |
| UPC | NA |
Check the listing for details. *COVER ONLY*-Style4 Outdoor Bolster Back Pillow Slipcover Knife Edge Twin AD005. Color: AD005, Condition: New. Listed at 79.50 USD. Style4 AD005 Twin Knife Edge Bolster Back Pillow Cushion Outdoor SLIP COVER ONLY. Style4 AD005 Twin Knife Edge Bolster & Back Pillow Cushion Outdoor SLIP COVER ONLY. 2 x Bolster Pillow Cover Only 2 x Back Pillow Cover Only.