| Color | Blue |
|---|---|
| Brand | Qaba |
| Pattern | Solid |
| Features | lightweight designed |
| Department | Kids |
| Item Weight | 14 lb |
| Product Line | Unknown |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Assembly Required | Yes |
| Model | 310-028GY |
| MPN | US310-028GY0141 |
| Type | Kids Sofa |
| Item Dimensions | 30" x 20" x 21" |
| Material | Polyester Fiber, Wood, Sponge,PP |
| Item Length | 30in |
| Item Width | 20in |
| Item Height | 21in |
| Colormap | gray |
| Prop_Name | toluene_diisocyanate |
| Prop Type | chemical |
| Number of Items in Set | 1 |
| Unit Count Unit of Measure | count |
| Product | Home&HomeProductTypeHome |
Check the listing for details. Cozy Children Sofa Couch Sturdy Wood 2 Seat Armrest Chair Kids. Color: Blue, Condition: New. Listed at 104.99 USD. If you want to choose a lovely and comfortable sofa for your toddler, this one could be the perfect choice. It is made of sturdy wood and breathable linen so it's quite comfortable. It could provide seat for 2 kids.