| Please Note | Domestic shipment.Shipment within one working day |
|---|---|
| 📢Highlights🙌 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Tips~ | If you have any questions,please feel free to contact us!!! |
| ❤️Features | Fast shipping from US Warehouse |
| Brand | Unbranded |
| Type | Side Table |
| Material | Acrylic |
| Color | Clear |
| Assembly Required | Yes |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Load Capacity(Max.) | 10kg/22.05lbs |
| Item Height | 57cm/22.4in |
| Item Length | 44cm |
| Item Width | 32cm |
Check the listing for details. Creative Stylish End Table for Living Room Clear Acrylic with 2-layer Storage. Color: Clear, Condition: New. Listed at 93.90 USD. Application This product can be placed in the entrance, corridor, foyer, bedside, living room, etc., to organize books, snacks, vases, ornaments, etc. Specifications Material: Acrylic Color: Clear Process: Polishing, Laser Cutting Style: Modern Assembly Required: Yes Mounting Type: Free Standing Max. Load Capacity: 10kg/22.05lbs Product Size: 44*32*57cm/17.3*12.6*22.4in Package Size: 50*40*25cm/19.69*15.75*9.84in Gross Weight: 6kg/13.23lbs Net Weight: 5.7kg/12.57lbs Package Included 1* Acrylic Side Table 1* English Assembly Diagram Other Accessories for Assembly.