| Compatible Brand | pottery barn |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Color | warm white |
| To Cover | pottery Barn comfort ottoman |
| Material | Canvas, Twill |
| Item Length | 30" |
| Suitable For | Ottoman |
| Brand | Unbranded |
| Type | Slipcover |
| Item Height | 16-17" |
| Model | comfort ottoman |
| Room | any |
| Item Width | 24" |
| Upholstery Fabric | Cotton/Cotton Blend |
Check the listing for details. Customized Pottery Barn Comfort Ottoman Skirt Slipcover 24/30 in Twill. Color: warm white, Condition: New. Listed at 65.00 USD. This is customized slipcover for Pottery Barn comfort ottoman. Pleated corners, piping detail. Color is warm white, unlined Fabric is cotton twill Measurement: L29, W23.5,H16 Free shipping domestically