| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Size | Small |
| Color | Blue |
| Custom Bundle | No |
| Material | Rattan |
| Item Length | 6 in |
| Item Depth | 6 in |
| Suitable For | Indoor |
| Brand | G6 Collection |
| Mounting | Free Standing |
| Personalize | No |
| Type | Storage Basket |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 7.5 in |
| Theme | Animals |
| Style | Animal Print |
| Features | Lidded |
| Country/Region of Manufacture | Indonesia |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Cute Blue Elephant Rattan Storage Basket Hand Woven Shelf Organizer Wicker Gift. Color: Blue, Condition: New. Listed at 34.99 USD.