| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Pink |
| Item Height | 25.6in |
| Item Length | 21.6in |
| Item Width | 17.7in |
| Type | Floor Chair |
| Room | Bedroom |
| Style | modern |
Check the listing for details. Cute Bow Backrest Chair, Roller Chair, Make-up Chair PU, Lambswool and Sponge. Color: Pink, Condition: New. Listed at 81.13 USD. Material: PU, Lambswool and Sponge. 1 Cute Bow Backrest Chair. 5-claw Design: The five-claw design on the bottom evenly distributes the weight, making it more stable for you to sit. Gross Weight: 5.2kg/11.46lbs.