| default | default |
|---|---|
| Brand | Generic |
| Color | Beige |
| Item Height | 30 in |
| Item Length | 15 in |
| Item Width | 30 in |
| Type | 3 Piece Set |
| Upholstery Fabric | 100% Cashmere |
Check the listing for details. Cute Soft Bean Bag Chair for Kids with Fluffy Bear Ears, Cozee Fluffy Lazy. Color: Beige, Condition: New. Listed at 77.96 USD. High Density Fo Filling: The bean bag chair for kids is made of hexagonal fo filling. Cuddly Sherp Seating Cover: The kids sofa chair is made of durable snly-soft polyester Sherpa teddy bear shape. The chair's non-slip bottom s it stays in place.