| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Unit Type | Unit |
| Labels & Certifications | Does not apply |
| Custom Bundle | No |
| ASIN | 9900 10681 |
| Scent | Fresh Scent |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Unit Quantity | 1 box of 4 packs of 1 lb. |
| Modified Item | No |
| MPN | FG84HCFSSBC |
| Item Length | 24 in |
| Capacity | 10 fl oz |
| Item Height | 13 in |
| Item Width | 16 in |
| For | Fabric |
| Brand | DampRid |
| Volume | 4 lb |
| Form | Liquid |
| Number in Pack | 4 |
| Features | Disposable |
| Type | All-Purpose |
| Item Weight | 4 lb |
Check the listing for details. DampRid Max Moisture Absorber Fresh Scent Hanging Bag 4 pk-1lb.. Condition: Open box. Listed at 29.99 USD. Brand new factory sealed item! Retail packaging may show signs of damage or minor blemishes. Free shipping and free returns!