| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Department | Adults |
| Item Width | 18 in |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Item Length | 22 in |
| Item Height | 36 in |
| Number of Items in Set | 1 |
| Material | Faux Leather |
| Assembly Required | No |
| Additional Parts Required | Yes |
| Brand | Unbranded |
| Style | Contemporary |
| Color | Brown |
| Set Includes | Bench |
| Room | Bedroom |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Type | Bench |
Check the listing for details. Dark brown bench openable, good condition, the arms to open the bench are broken. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 75.00 USD. Dark brown bench openable, good condition, the arms to open the bench are broken and one is missing. L: 39inch H: 18inch W: 22inch. Good condition outside but one of the arm is missing and the other one bend. was keep in a heated storage. 75$ Canadian dollar. I don’t deliver, please call for appointment if you want to see the bench. Other appliances available to buy too. If you are interested for other items contact me.