| StartPrice | 160.11072 |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Black, Brown |
| Type | Wall Mounted Desk |
| Material | Iron, Eco-board |
| Style | Modern |
| Number of Tiers | 3 |
| First Tier Load-bearing Capacity | 50kg/110lbs |
| Second and Third Tier Load-bearing Capacity | 10kg/22lbs |
| Bottom Size | 90*33*70cm/35.43*12.99*27.56in |
| Overall Product Size(L*H) | 100*200cm/39.37*78.74in |
| Gross Weight | 19kg/41.89lbs |
| Net Weight | 18kg/39.68lbs |
| Package Size | 102*52*15cm/40.16*20.47*5.91in |
Check the listing for details. Metal Bracket Desk Wall Mounted Space-saving Computer Table Load-bearing Office. Color: Black, Brown, Condition: New. Listed at 116.63 USD.