| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Unbranded |
| Type | Folding Chair |
| Department | Adults |
| Color | Multicolored |
| Item Height | 30 in |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Frame Material | Steel |
| Style | Traditional |
| Item Length | 18 in |
| Item Width | 16 in |
Check the listing for details. STEEL FRAME PADDED FOLDING CHAIR(2 PACK). Color: Multicolored, Condition: New. Listed at 59.99 USD. Created with Eselt - eBay Listing Designs Shipping Created with Eselt - eBay Listing Designs