| Please Note | Shipment within one working day |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 8.07 in |
| Item Length | 31.49 in |
| Item Width | 11.02 in |
| Type | Hanging Storage |
| Material | Metal |
| Mounting | Wall Mounted |
| Color | Black |
Check the listing for details. Metal Storage Wrought Iron Coat Rack Shelf Wall Mounted Hanging Closet Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 38.88 USD. Can Also Be Used In The Kitchen As a Spice Rack. High Load-Bearing Capacity. Your satis faction is our ultimate goal. Color: Black. MountingWall Mounted. TypeHanging Storage.