| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Decorative Basket |
| Item Height | 10 in |
| Item Width | 8 in |
| Item Length | 8 in |
| Material | Metal |
| Mounting | Free Standing |
| Features | With Handles |
| Number of Items in Set | 1 |
| Assembly Required | No |
| Shape | Square |
| Size | Medium |
| Color | Brown |
| Style | Rustic/Primitive |
| Number of Compartments | 1 |
| Suitable For | Indoor |
| Original/Reproduction | Reproduction |
| Handmade | Yes |
| Personalize | No |
| Theme | Animals |
Check the listing for details. Metal Sunflower Leaf Basket Copper Tone Rustic Farmhouse Decor. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 13.30 USD.