| Size | 28”H x 17.7”W |
|---|---|
| Color | Black |
| Top plate size | 4.1"/10.5mm |
| Material | Iron |
| Brand | FSHEYUE |
| Type | Table Legs |
| Product Care | indoor |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Item Height | 28 inches / 71cm |
| Style | Triangle-shape |
| Personalized | Yes |
| Number of Items | 2 |
| Room | Any Room |
| Item Width | 17.7" / 45cm |
Check the listing for details. Metal Table Legs 28" Dinning Kitchen Table Height Heavy Duty Desk Legs Set of 2. Color: Black, Condition: New. Listed at 55.43 USD. Type: Table Legs. P ackage Includes: 2 x Table Legs. high load capacity and durability with welded mounting plates. Top plate size:4.1"/10.5mm. Size:28"H x 17.7"W. Easy to install. We will do everything we can to give you a satisfying solution.