| Type | Chair/Table Leg Tips |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Material | Iron |
| Number of Items | 2 |
| Features | Iron |
| Color | Black |
| Item Height | See Item Description |
| Item Width | 45cm (17.72inch) |
| Department | Adults |
| Item Length | 70cm (27.56inch) |
| Product Size | 70*45cm (27.56*17.72inch) |
| Compatible Brand | See Item Description |
| Compatible Model | See Item Description |
| Item Weight | 6.6kg (14.55lb) |
| Model | See Item Description |
| Product Line | See Item Description |
| Pipe Diameter | 5*3cm (1.97*1.18inch) |
| Maximum Load | 100kg (220.46lb) |
Check the listing for details. Metal Table Legs of 2 Table Console Desk Bench Steel Furniture Legs High 28". Color: Black, Condition: New. Listed at 56.63 USD.