| MPN | MH999 |
|---|---|
| Item Width | Less Than 6 in |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Material | Metal |
| Model | MH999 |
| Brand | Only Hangers |
| Color | Chrome |
| Type | Hanger Accessories |
Check the listing for details. Metal Wonder Hangers pack of 16. Color: Chrome, Condition: New. Listed at 25.89 USD. We will not declare as a gift. You can expect our service to be friendly and professional. So we wish for you to only to have a positive experience. Ending Soon. Length: 17. Item Number: MH999. Why Buy From Us.